Webkamery Jeseníky online

Webkamera Hotel Figura, Praděd

Hotel Figura, Praděd

Podívejte se na Jeseníky z webkamery hotelu Figura. Horský hotel umístěný poblíž Pradědu nabízí ideální pozici pro pěší turistiku nebo lyžování.

Webkamera Chata Paprsek, Jeseníky

Chata Paprsek, Jeseníky

Webkamera umístěná na horské chatě Paprsek 1 020 metrů n.m. nabízí exkluzivní výhled na jižní část Jeseníků. Webkameru chata Paprsek poskytuje automatická klimatologická stanice.

Webkamera Chata Slaměnka, Jeseníky

Chata Slaměnka, Jeseníky

Webkamera umístěná na horské chatě Slaměnka 1 100 metrů n.m. nabízí exkluzivní výhled na okolní krajinu a část Jeseníků. Webkameru chata Slaměnka poskytuje automatická klimatologická stanice.

Webkamera Chata Švýcárna, Jeseníky

Chata Švýcárna, Jeseníky

Webkamera umístěná na horské chatě Švýcárna poblíž Pradědu nabízí pohled na okolní krajinu. Prohlédnout si můžete snímky ze čtyř různých webkamer.

Webkamera Javorník centrum, Rychlebské hory

Javorník centrum, Rychlebské hory

Webkamera Javorník je umístěná v centru města a nabízí pohled na počasí a okolní krajinu. Město Javorník leží v Rychlebských horách.

Webkamera Karlova Studánka

Karlova Studánka

Online kamera Karlova Studánka snímá parkoviště Hvězda (křižovatka na Ovčárnu). Webkamera může sloužit i pro kontrolu počasí.

Webkamera Králický Sněžník

Králický Sněžník

Webkamera Králický Sněžník snímá krajinu a část sjezdovky Sněžník A. Kamera je umístěná nedaleko obce Dolní Morava.

Webkamera Kurzovní chata, Jeseníky

Kurzovní chata, Jeseníky

Zjistěte aktuální situaci a počasí v Jeseníkách u Kurzovní chaty. Webkamera nabízí 4 pohledy - dva s výhledem na okolní krajinu a dva s pohledem na prostor před chatou.

Webkamera Letiště Mikulovice u Jeseníku

Letiště Mikulovice u Jeseníku

Webkamera zachycuje aktuální situaci na letišti Mikulovice nedaleko Jeseníku.

Webkamera Nová Pláň, Jeseníky

Nová Pláň, Jeseníky

Webkamera Nová Pláň snímá obec a nádhernou přírodu v Jeseníkách. Zkontrolujte počasí v Nové Pláni online.

Webkamery v Jeseníkách střeží mnoho významných míst

Jesenická oblast se skládá ze dvou geomorfologických celků - Hrubý Jeseník a Nízký Jeseník. Nejvyšší nadmořskou výšku 1 491 metrů naleznete na Pradědu v Hrubém Jeseníku, na nejvyšší hoře Moravy a Slezska. Na území Hrubého Jeseníku také naleznete CHKO Jeseníky o rozloze 720 km² se sídlem v Malé Morávce. Krajina je velmi bohatá na skalní útvary, kotliny, prameny, vodopády a rašeliniště. Většinu významných míst snímají webové kamery Jeseníky. Oblíbená letní turistika láka k návštěvě zřícenin hradů Koberštejn, Quinburk a Veisenštejn. Zimní sezóna je lákadlem pro všechny nadšené lyžaře. Populární skiareály jako Červenohorské sedlo, Ramzová a Kopřivná patří k českému nadprůměru. V zimě se vám snažíme zprostředkovat kamery v Jeseníkách ze všech lyžařských areálů.

Nízký Jeseník je oproti svému vyššímu bratrovi plochá vrchovina s nadmořskou výškou kolem 500 metrů. Zasahuje do okresů Bruntál, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava a Přerov. Nejvyšší horou je Slunečná o nadmořské výšce 800 metrů. Místo hor nabízí Nizký Jeseník krásu ve čtyřech přírodních parcích - Moravice, Oderské Vrchy, Sovinecko a Údolí Bystřice.  Webkamery v Jeseníkách zachycují mnoho významných míst a každým rokem se rozšiřují po celé Jesenické oblasti.